Profilový obrázek

Who Goes There?

  • Veřejná skupina
  • před 11 měsíců, 3 týdnů

Who Goes There?

Domovská strana Fóra Skupinová fóra Who Goes There?

0 topics
  • Nebylo nalezeno žádné téma.

Musíš být přihlášený pro vytváření nových témat.

Popis

Who Goes There? je kooperativní hra, ve které roste paranoia. Na začátku hry jsou všichni hráči lidmi a není důvod si navzájem zcela nedůvěřovat, ale jak klesá teplota a dochází k chybám, hráči začínají pochybovat o všem a o všech kolem sebe.

Musíte stavět, obchodovat a vylepšovat, abyste se připravili na antarktický terén, útoky vzteklých psů, šílené šílence… a hlavně na mimozemskou entitu, která se nyní v táboře pohybuje volně. Všechno, co stavíte a vylepšujete, má jediný účel… udržet vás naživu a lidi! Během celé hry budete chtít obchodovat s ostatními hráči a pomáhat si navzájem vyrábět silnější zbraně a lepší vybavení a zároveň si předávat jídlo a lékárničky. I když se ujistěte, že jim důvěřujete, protože obchod je pro Věc obrovskou příležitostí.

Zůstávat uvnitř vás možná ochrání před umrznutím, ale vám ani vašim spoluobčanům to k vítězství nepomůže. Jediný způsob, jak si zajistit vítězství, je vydat se ven z tábora! Problém je v tom, že pobyt mimo tábor je způsob číslo jedna, jak narazit na Věc… čímž se stáváte zranitelnými a vystavenými nákaze. Ať už opravujete kotel, opravujete dveře nebo bojujete s mrazivými teplotami venku, všichni se budete navzájem potřebovat, abyste přežili. Ale důvěra se získává těžko, když se musíte mít na pozoru před… Kdo tam jde?

Pro 3 až 4 hráče (s rozšířeními až pro 6)
Od 14 let
Na 110 minut

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest