Profilový obrázek

Zima mrtvých: Cesty osudu

  • Veřejná skupina
  • před 9 měsíců, 2 týdnů

Zima mrtvých: Cesty osudu

Domovská strana Fóra Skupinová fóra Zima mrtvých: Cesty osudu

0 topics
  • Nebylo nalezeno žádné téma.

Musíš být přihlášený pro vytváření nových témat.

Popis

Skupina pro milovníky hry Zima mrtvých: Cesty osudu. Pište své dojmy, dotazy, zkušenosti se hrou. Každý milovník hry je vítán!

NĚCO MÁLO O HŘE
Podstupte velký zápas o přežití! Zima mrtvých je společenská hra, která vám přinese jedinečný zážitek. Je založena na silném příběhu a jde v ní o přežití kruté zimy ve světě po apokalyptické katastrofě, plném oživlých mrtvol.
Všichni členové kolonie posledních přežívajících musejí být schopni spolupracovat s ostatními, aby dokázali odvrátit hrozící nebezpečí, vyřešit krizové situace, zajistit dostatek potravin a dalšího potřebného materiálu. Přitom je třeba udržet na dostatečné úrovni morálku celé kolonie. Zároveň má ale každý člen vlastní skryté cíle plynoucí z niterných psychologických pohnutek. Jedná se o kooperativní hru, ve které má každý hráč navíc svůj vlastní úkol. Kromě toho se mezi hráči může objevit i zrádce. Ve hře jsou hráči neustále nuceni přijímat těžká rozhodnutí nejrůznějšího druhu úzce související s tématem příběhu hry. Často budete postaveni před dilema volit mezi prospěchem celé skupiny a svým vlastním.

Podpořte nás nákupem:

Správci skupiny

Profilový obrázek
Mindok
@mindok
Profilový obrázek
Olívia Bella
@olivia

Média skupiny

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Skupiny

Děkujeme za vaši podporu!

Podpořte nás na Patreon

Pin It on Pinterest