Profilový obrázek

DanLukesOffline

 • Profilový obrázek DanLukes

  DanLukes publikoval ve skupině ISS Vanguard

  před 1 týden, 1 dnem ·

  Mám dilema v rozhodování mezi Late pledge a Albi lokalizací.
  Neřeším čas doručení, add-ony ani celkovou cenu. Důležitá je pro mě druhá kampaň v rámci stretch gólů a fakt, že angličtinu zvládám, ale vnoření do děje je přece jen snazší v mateřštině.

  Berete z tohohle pohledu kickstarter nebo albi?
  Osobně nevím proč Albi neoznámí i rozsah lokalizace, přece ty vzájemné dohody albi-AR nejsou tak vágně nespecifické…
  Díky za názory!

  4 komentáře
  • Já počkám na CZ vydání, ale jen proto, že si to chci nejdřív zahrát, než to koupím. U téhle hry se nedostavil pocit, že ji musím mít, a to je varovný signál 🙂

  • Já si také počkám. Měl jsem přihozeno, ale nakonec jsem odolal, i když se mi to jak tématicky, tak mechanicky líbí, ale her vychází tolik, že už se mi nějak nechce kupovat zajíce v pytli a raději si počkám na recenze po vydání (i za cenu, že to bude nakonec dražší)

  • Já to backnul asi především proto, že celý audio záznam je taky anglický. A přišlo mi fajn u toho mít i anglicky psaný text. Pro mě to bude možná malá výzva, ale taky příležitost si zábavně procvičit angličtinu.

  • Já mám podpořeno All-in, protože čekat na CZ se mi nechce a i když je Aj občas výzva, stojí mi to za to. Např. TG základ jsme přehráli s manželkou 3x, Last Knight 2x a teď se chystáme na Age of legends a nelituju. Věřím tomu, že s ISS to bude podobně.

Získaná reputace 66 / reputace
Cizinec

Získané odznaky

Skupiny

Logo skupiny Praha - Kubrtovo hraní
Praha – Kubrtovo hraní
Veřejná skupina
Logo skupiny ISS Vanguard
ISS Vanguard
Veřejná skupina

Pin It on Pinterest