Profilový obrázek

EreboroOffline

0 z 5
0 Ratings
 • Praha
 • Mars Teraformace
 • Profilový obrázek Ereboro

  Ereboro publikoval ve skupině Sagrada

  před 6 měsíců, 2 týdnů ·

  První hraní Sagrady – 2x sólo, pokaždý jsem prohrál. Když pominu učící hru, tak skóre bylo 34:42, takže vyhrát nebude jen tak jednoduchý. Jak to hrajete sólo vy? Oficiální mód, nebo nějakou custom úpravu? 🤔 Jinak hra se mi moc líbí, těším se, až si ji znovu zahraju. 🤗

  5
  3 komentáře
  • Hrála jsem oficiální, ale na nejjednodušší obtížnost a je potřeba využívat ty nástroje a nenechat vysoké kostky na počítadlo. Pak se dá i vyhrát při dobré kombinaci úkolů. Ale je to sólo těžký a poměrně hodně i o náhodě. Bavilo mě to i tak, ale lepší to bude ve více hráčích.

   • Přenechávat co nejmenší kostky, na to už jsem přišel. Což může být problém, když sám mám bodování za nízké kostky (1 & 2). Nástroje se budu muset ještě pořádně naučit. A jestli jsem to správně pochopil, tak používání nástrojů také snižuje body automě (kostku na nástroji nedostane AI).

    • Je to tak, je důležité používat nástroje i kvůli tomu, aby kostky nedostala AI. A zrovna tenhle úkol na nízké hodnoty mi přijde v sólu v podstatě nehratelný, proto říkám, že to taky chce dobrou kombinaci úkolů. To sólo tady prostě nefunguje úplně ideálně, na to je lepší třeba Hrdina v kostce. Ale chvíli zabaví a je vizuálně krásná.

Přátelé

Profilový obrázek
Ladyarcher
@dana-hronova
Profilový obrázek
LucieM
@luciem
Profilový obrázek
Pete
@esmoke
Profilový obrázek
Kely
@kely

Skupiny

Pin It on Pinterest