Profilový obrázek

EreboroOffline

0 z 5
0 Ratings
 • Praha
 • Profilový obrázek Ereboro

  Ereboro publikoval ve skupině Doplňky k deskovkám

  před 1 měsícem ·

  Včera jsem rozbalil českou verzi #KonecVěků od #REXhry a vnitřek mi přijde dost tragický, kdy insert je naprostá nutnost. Takže uvažuju nad koupí svého prvního insertu. Co jsem tak heurékoval, tak jsou u nás na trhu dva – od e-Raptor a od Folded Space. Spíš bych preferoval ten dražší překližkový, ale nemám s inserty žádnou zkušenost, tak si rád nechám poradit.

  A jinak obecně, jaké inserty preferujete? Překližkové, pěnové, 3D tisk…?

  3
  6 komentářů
  • Mně to tak hrozné nepřišlo. Díky těm kartám, které umožňují rozdělit karty do kategorií to je poměrně přehledné. Žetonky do pytlíku a hráčské desky do krabice. Napadají mě i horší hry, kde insert není a je důležitý.
   Jinak inserty si vyrábím sám z kapa desek, což nutně tolik peněz neušetří a už vůbec ne čas, ale baví mě to.

   • Tak poté, co jsem absolvoval dvě vstupní hry, jsem vybalil všechny karty a je fakt, že ty pořadače tomu dost pomůžou. 👍 Ale to, že je to z obou stran zafixovaný těma molitanama… 🤦‍♂️ No, insert už jsem objednal, takže bych mohl být brzy spokojený. 🤞 Protože ta hra je jinak parádní! 😍🤗

  • Já rozhodně překližku kde to jen jde, ideálně lepenou. Nelíbí se mi, že u eraptoru jsou pak nepěkné spoje a tak, aby to v sobě drželo. Raději vezmu lepidlo a slepím insert, který je na to dělaný. Folded Space je jinak za mě fajn, když člověk hledá levné řešení. Nějakou dobu vydrží, ale občas se mi stává, že je lehce dodrbaný a musím některé části lepit znovu.

  • Ja osobne mam inserty rad. Hodne to usnadni praci. A je pekne, jak to tam pekne pasuje. Osobne mam vsechny druhy. Penove se musi lepit, ale jsou lehke a celkem levne. Ten preklizkovy mam treba na Fallout, jsou bytelne, nemusi se lepit a jsou trochu drazsi. No a 3D tisk se mi libi asi nejvic. Kdyz je to dobre vymyslene. Je to hotove, nic se nesestavuje a hodne to vydrzi. Ale jsou drazsi. Tak tak 😉

Přátelé

Profilový obrázek
egonpys
@egonpys
Profilový obrázek
Albion
@albion
Profilový obrázek
Alena
@ladycorten
Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt
Profilový obrázek
Habrick
@habrick

Skupiny

Pin It on Pinterest