Profilový obrázek

EreboroOffline

0 z 5
0 Ratings
 • Praha
 • Profilový obrázek Ereboro

  Ereboro publikoval ve skupině Panství hrůzy

  před 2 týdnů, 2 dny

  Dnes jsem měl volnou sobotu (děti byly na skautské výpravě a žena v zahraničí) a tak jsem se konečně pustil do posledního scénáře základní hry: Hrozba z hlubin. Tak dlouho jsem to samozřejmě odkládal proto, že avizovaná délka 4-6 hodin je v běžném životě dost odrazující.

  Musím říct, že jsem si to dost užil a navíc – snad poprvé – jsem to vyhrál na první dobrou. Myslím, že obtížnost byla na tu délku zvolená dobře – při prohře by měli nutkavou potřebu to (znovu) dohrát snad jenom autisti.

  Hrál jsem za své oblíbené duo Rita Young a Agatha Crane. Je to už sehraná dvojka, ale ani tak se nevyhnuly tomu, aby jedná neskončila zraněná a druhá šílená. Ale daly to. Sice to asi nebyl úplně nejlepší možný konec (tipoval bych, že aspoň jedna NPC postava by se dala zachránit), ale jak všichni víme – a tím mám na mysli: my všichni, co jsme tam byli – tak uniknout z Innsmouthu není jednoduché a se zdravou kůží se to snad ani nedá.

  Hodně se mi líbilo, jak se ve scénáři střídaly lokace (bylo jich povícero) a že to vyšetřování bylo fakt investigativní. Taky byla hra docela štědrá na předměty a různá “léčivá setkání” a časový limit scénáře nebyl tak neúprosný, jako jindy a dalo se toho hodně opravdu detektivně prozkoumat. Jen víc takových scénářů (ale kratší být můžou, to zas jo)!

Přátelé

Profilový obrázek
Houp
@houp
Profilový obrázek
Ludak
@ludak
Profilový obrázek
Trancer
@trancer
Profilový obrázek
egonpys
@egonpys
Profilový obrázek
Albion
@albion

Skupiny

Logo skupiny Malování figurek
Malování figurek
Veřejná skupina
Logo skupiny Nově oznámené hry
Nově oznámené hry
Veřejná skupina
Logo skupiny Scythe
Scythe
Veřejná skupina

Pin It on Pinterest