Profilový obrázek

KubrtOffline

0 z 5
0 Ratings
 • Profilový obrázek Kubrt

  Kubrt publikoval ve skupině Ankh

  před 8 měsíců, 1 týden ·

  Včera jsme doma rozjeli #Ankh ve třech. Blood Rage ani Rising Sun rozhodně nejsou špatné hry. Ba naopak. Ale myslím, že Ankh je v této sérii onen vyleštěný diamant. Vše si sedlo, nic mi tam nepřijde extra navíc. Retail krabice je přiměřená, neobsahuje tunu nesmyslů a ani nemám pocit, že by z toho bylo něco násilím vykucháno. I když ano, minimálně část Kickstarter obsahu je velice zajímavá. Zejména třeba rozšíření Faraóni, které by mohlo řešit dynamiku třetí třetiny hry. Vydavatel #Blackfire se nechal slyšet, že pokud se hře bude dařit, tak by zrovna toto rozšíření mohl přinést v češtině. Přikládám pár fotek, abychom to tu měl hezké. 🙂

  +6
  15
  10 komentářů
  • Jen teda ty hnusný papírový monumenty jsou fail jako blázen 🙂

   • Podle mě jsou v poho. Také jsem se toho bál ale při hře jsme problém fakt neměl. Spíš mi přijde jako LOL tam cpát ty plastový zbytečnosti.

    • Dost pomáhají v přehlednosti. Při hře více hráčů je board strašně plný a vidět tam něco na plocho na plánu téměř nejde, okamžitě splyne. Díky plastovým monumentům jsou ale žetony vzpřímené a tak jsou vidět přes celý board, stejně jako monument samotný. Nejde tak o kosmetiku, ale hratelnost a přehlednost.

     • Já mám pocit, že moc plastový h vysokých věcí na desce spíš často stíní.

      • Ty monumenty nemají co stínit 😉 Stíní hlavně vy velké figurky, které ale nejde odstranit, takže cokoliv menší, nedej bože ležící, je hned přehlédnutelné.

      • Možná jsi mě špatně pochopil (mou vinou). Plast a tokeny jsou kontrastní. Takže hned vím, co mám počítat, navíc žeton ovládání je vidět ze všech směrů. Jak ho vložíš do plastu na vejšku, tak z půlky úhlů ho musíš lovit… Viděl jsem tvé obrázky s plastem a hrál jsem své s kartonem. V obou variantách vidím plusy a minusy. A ve výsledku mi můj karton vůbec nevadí.

  • Já jsem zamrzl v pravěku a pro mě je nejlepší hra z té triologie Bloodrage. Jednoduchá, rychlá, zábavná.

   • Mám to taky tak, akorát mám rád i Rising Sun. Ankh jsme hrál jen dvakrát, ale příliš mi to připomíná šachy. A nejvíc mi vadí že prakticky nemám možnost ovlivnit jestli budu moct spustit událost nebo ne (hrály jsem vždy v plném počtu hráčů).

  • Bloodrage máme moc rádi, Rising Sun tu jen tak prošuměl, ale Ankh vypadá na must have! Už se nemůžu dočkat, až si ho zahraji a až bude hezky sedět u nás doma na poličce 😀 🙂

Další sítě

Přátelé

Profilový obrázek
Pulchy
@pulchy2203
Profilový obrázek
Alena
@ladycorten
Profilový obrázek
Pete
@esmoke
Profilový obrázek
Ereboro
@ereboro
Profilový obrázek
Hans.85
@hans-85

Skupiny

Logo skupiny Malování figurek
Malování figurek
Veřejná skupina
Logo skupiny Nemesis: Lockdown
Nemesis: Lockdown
Veřejná skupina
Logo skupiny Kabo
Kabo
Veřejná skupina

Pin It on Pinterest