Profilový obrázek

KubrtOffline

0 z 5
0 Ratings
 • Profilový obrázek Kubrt

  Kubrt publikoval ve skupině Praha – Kubrtovo hraní

  před 1 měsícem ·

  Včera proběhlo další Kubrtovo hraní. 🙂 Na 4 stolech jsme rozeběhli a úspěšně dokončili 4 hry. Většina lidí pak pokračovala dalšími partiemi. Já si konečně zahrál hru Věc a po ni hru Vampire The Masquerade: Vendeta. O dojmy se podělím již brzy.

  Přiznám se, že se mi na akci včera ani moc nechtělo. Řeším s deskovkami nesouvisející nepříjemné věci a vůbec nemám poslední dobou náladu vůbec, ale vůbec na nic. Ale hraní opět nezklamalo a večer jsem si moc užil a trošku i přepnul hlavu jinam. 🙂 Takže moc díky všem a už se těším na další hraní, které proběhne 21. června na Arbesu v klubu Chléb a hry.

  Co zahrajeme? Velké novinky na hromadě nemám, tak se můžeme vrátit k osvědčeným klasikám. Co třeba Eldritch Horror? Nebo Mars Terraformace: Expedice Ares?

  #KubrtovHrani #Vec #Geekarna #VampireTheMasquerade

  +2
  10
  3 komentáře
  • Díky za včerejší hraní. Pro mne první taková deskoherní akce vůbec. Užil jsem si Věc, ačkoliv můj Dr. Craig, jakkoliv se snažil byl ze stupínku záchranného vrtulníku zkopnut nekompromisním velitelem a jen se z hlubokého sněhu smutně díval, jak Věc odlétá spolu se zbytkem posádky 🙂 Pro mne je to překvapivě krátké, možná ve víc hráčích by bylo více času jít i na jiné lokace, než ty, které jsou v podstatě povinné. Stejně tak bavila i Vampire the Mascarade, kde děkuji Ondrovi za vysvětlení pravidel i za cenu ztráty posledních zbytků hlasu. Rozhodně by si to zasloužilo více her, zřejmě v menším počtu hráčů a s detailním prostudováním výhod a slabin jednotlivých frakcí a efektů jednotlivých karet. Budu se těšit na příště a snad mi to vyjde. Zahraji cokoliv a mohu přinést třeba Meeples & Monsters nebo The Blessed Dark

  • Eldritch je skvělý nápad.

Další sítě

Přátelé

Profilový obrázek
Pete
@esmoke
Profilový obrázek
Ereboro
@ereboro
Profilový obrázek
Hans.85
@hans-85
Profilový obrázek
Jiřinka
@havlova-jirina
Profilový obrázek
Klopik
@klopik

Skupiny

Logo skupiny Malování figurek
Malování figurek
Veřejná skupina
Logo skupiny Nově oznámené hry
Nově oznámené hry
Veřejná skupina
Logo skupiny Scythe
Scythe
Veřejná skupina

Pin It on Pinterest