Profilový obrázek

KubrtOffline

0 z 5
0 Ratings
 • Profilový obrázek Kubrt

  Kubrt publikoval ve skupině Praha – Kubrtovo hraní

  před 1 týden, ·

  Včera proběhlo další Kubrtovo hraní. Opět v klubu #ChlebaHry a moc děkuji @albion za pomoc s organizací. Po letech jsem se vrátil ke hře #EldritchHorror a vlastně poprvé jsem pořádně zahrál její českou verzi. Hráli jsme ve 4 a stala se zajímavá věc, že jsme hru hráli 5 hodin! Hukot. Tak dlouho jsem to nikdy nehrál a to mám za to, že tu hru mám z minulosti celkem nahranou. Hra být asi kratší mohla, ale mám za to, že jsme si i i přesto všichni u stolu užili. Na dalších stolech se hry točily – #OstrovDinosauru, #ZelenaPlaneta, #NocUpiru, #Ufo, #Trails, #WonderlandsWar, něco divného se stavěním věcí na sebe. A určitě hromada dalších – jen na Shit Happens nedošlo. 😁💩 A višchni přítomní se měli šanci zúčastnit tomboly o deskovku! Číslo 13 mi štěstí nepřineslo, tak si novou uníkovku od @albi domu donesl @kroelh (jako by ji ten zrovna potřeboval 😂) .

  Během hraní jsem natáčel report a mám hromadu zajímavého materiálu. Škoda, že jsem měl špatně přepnutý čudlík na mikrofonu a vůbec netuším, co ztoho bude. Holt, klasika Kubrt.

  O prázdnínách plánuji výjezdní Kubrtovo hraní on tour a hodlám se konečně vypravit do @tlamagames. Kdybyste chtěli se mnou, budu moc rád. 🙂 Ozvu se, až mi napadne termín.

  Další klasické hraní bude asi až po prázdninách. Jelikož mě čeká v září delší herní akce, tak možná až v říjnu. Třeba tou dobou budu ještě aktivní. Přikládám pár fotek, za které děkuji Míše. 🐻

  11
  7 komentářů

Další sítě

Přátelé

Profilový obrázek
Pete
@esmoke
Profilový obrázek
Ereboro
@ereboro
Profilový obrázek
Hans.85
@hans-85
Profilový obrázek
Jiřinka
@havlova-jirina
Profilový obrázek
Klopik
@klopik

Skupiny

Logo skupiny Malování figurek
Malování figurek
Veřejná skupina
Logo skupiny Nově oznámené hry
Nově oznámené hry
Veřejná skupina
Logo skupiny Scythe
Scythe
Veřejná skupina

Pin It on Pinterest