Profilový obrázek

KubrtOffline

0 z 5
0 Ratings
 • Profilový obrázek Kubrt

  Kubrt publikoval ve skupině Praha – Kubrtovo hraní

  před 1 týden, ·

  Včera jsem zmínil akci Kubrtovo hraní ON TOUR. Myslel jsem tím, že vyrazím na návštěvu do Strašnic (TLAMAGames) a trochu tím i omlouval, že se ke klasickému hraní o prázdninách budu těžko dostávat. Nechtěl jsem z toho dělat Kubrtovo hraní, spíš se tam zajet podívat a třeba někoho z naší skupiny vzít s sebou. Rozjela se debata, jaká další vzdálená místa ještě během turné navštívím… Jako vězte, že se na vás rád přijedu kamkoli podívat, ale udělat někde “Kubrtovo hraní” není sranda. Jasný, já tam přijdu, vy tam přijdete, ale to bude asi tak všechno. Zahrajeme si nějakou pěknou dvojkovku a já pojedu 2 hodiny zpět. Akce možná dobrá, ale Kubrtovo hraní to úplně není.

  Ono Kubrtovo hraní není o mně. Je o lidech, kteří na něj chodí. Však už tu akci pořádáme od kdy? 2018? 2019? Už se nám vytvořila nějaká komunita, která je do značné míry stabilní, je schopná přijmout lehce nové hráče a prostě funguje. Jen díky tomu jsme schopni se každý měsíc sejít a naplnit 4 stoly (i když předpanedmických čísel – 35 hráčů – nedosahujeme). Tohle není nic samozřejmého. Vím o řadě akcí v Praze, které se takto organizují, ale jsou rády, když zaplní jeden herní stůl. Takže vyšvihnout teď akci v Brně, kam přijde 30 lidí, není sranda. Já v Brně nikoho neznám a ač si rád připadám jako celebrita, tak těch lidí, co by v Brně přišlo na Kubrta, zas tak moc nebude. A z těch, co by třeba chtěli, 2/3 nebudou zrovna moct. Takže to jsme na tom 1 člověku a potřebě dobré hry pro dva…

  Vždycky rád zajedu do Plzně za klukama z Jouobu, natočíme veselé video, něco zahrajeme… Musím tomu říkat Kubrtovo hraní? Asi ne… Pokud někdy vyrazím do Brna, tak na Brnohraní. Spojím to s pokecem s klukama z REXher, vyzkouším něco nového. Ale jinak asi zůstanu věrný Geekárně a občasně i Chlebu a hry – zejména díky milé obsluze v sousedním Albi obchůdku a plné lednici.

  Jaký máte názor vy? 🙂

  5
  4 komentáře
  • Do Tlamy se rád podívám – jen tak sólo se mi tam přes celou Prahu jet nechce, takže připojit se k delegaci 🤭 je dobrý způsob jak se tam dostat.

  • Za mě plně chápu😭. Jak píšeš – když se vydáš do nějakých vzdálenějších končin za Prahu, tak ta pravděpodobnost, že 2/3 obecně zainteresovaných lidí zrovna ten termín nemůžou je velká.

  • ja bych na Kubrta do Brna dorazil!

Další sítě

Přátelé

Profilový obrázek
Pete
@esmoke
Profilový obrázek
Ereboro
@ereboro
Profilový obrázek
Hans.85
@hans-85
Profilový obrázek
Jiřinka
@havlova-jirina
Profilový obrázek
Klopik
@klopik

Skupiny

Logo skupiny Malování figurek
Malování figurek
Veřejná skupina
Logo skupiny Nově oznámené hry
Nově oznámené hry
Veřejná skupina
Logo skupiny Scythe
Scythe
Veřejná skupina

Pin It on Pinterest