Profilový obrázek

KubrtOffline

Twisted Fables jde svou cestou. Takovou pokroucenou…

Hra s pohádkovými princeznami, ale dceři k Vánocům ji asi nedáte. Zato mě se docela líbí. 🙂 Je jen malinko pokroucená… To je hra Twisted Fables.

Skull Tales: Na tomto ostrově hotel nebude – Let’s Play : Část 1

Mám pro vás další dvoudílnou sérii Let’s Play videí. 🙂 Tentokrát s hrou Skull Tales: Full Sail! Staneme se piráty a budeme se snažit zachránit vše, co zbylo z našeho kapitána.

Vidcast 26: Novinkový říjen

Ve vidcastech se budu více věnovat hrám. A zejména těm, které mám doma a ke kterým se nechystám točit nějaká větší videa. Takže se můžete každý měsíc těšit na nálož představování novinek. 🙂 A pokusím se v rámci každého vidcastu přinést i nějakou soutěž. Dnes se to povedlo. O Alchymiky můžete soutěžit na Patreonu zde: […]

Duel: Nejlepší z nejhorších? feat. Youda

S výborným kamarádem a youtuberským kolegou Youdou jsme si sedli a popovídali o těch opravdu špatných hrách (alespoň podle žebříčku na BGG), které ale máme opravdu rádi.

5 nejhorších nápadů v historii herního designu

I ty nejlepší hry mohou obsahovat něco, co jinak perfektní a unikátní zážitek může rozbít. Sepsal jsem několik opravdu hovadských nápadů z oblasti herního designu, které obživly v mých jinak oblíbených hrách…

Počátecká herní špička 2021 – Fotoreport

Přináším fotoreport z herní akce, která se opravdu povedlo – Počátecké herní špičky. Co jsme zahráli a jaké to bylo?

Cestou necestou s českou Baladou

V průběhu října se můžeme těšit na novou Flip & Write hru od Albi. Tentokrát se vydáme po stopách slavných hrdinů a budeme o nich zpívat teskné balady… Ve hře Balada.

Destinies: Toho koně chci! – Let’s Play : Část 2

Pokračujeme v hraní Destinies. Ve druhém díle budeme lovit! 🙂 Co asi ulovíme? 🙂

Destinies: Hledá se starostova žena – Let’s Play : Část 1

Představím a rozjedu hru Destinies (v češtině vyjde pravděpodobně příští rok pod názvem Cesty osudu). Samotné hraní obsahuje spoilery, představení je ovšem bez spoilerů a před spoilerama všechny varuji, takže se snad nemusíte bát. 🙂 V první části prozkoumáme město a trochu nakoupíme.

Zapovězené země se otevírají všem dobrodruhům

Další papírovou hrou na hrdiny, kterou vám představím, je hra Zapovězené země. Ukážu jak samotnou hru, tak i různé doplňky, které si k ní můžete pořídit. 🙂

Získaná reputace 9,551 / reputace
Občan

Získané odznaky

Další sítě

Přátelé

Profilový obrázek
Mindok
@mindok
Profilový obrázek
Albi
@albi
Profilový obrázek
Albion
@albion
Profilový obrázek
Snofru23
@snofru23
Profilový obrázek
Xerticus
@xerticus

Pin It on Pinterest