Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

První ročník Cen Deskozóny je tu! Nominujte nejhorší a nejlepší hry roku a vyhrajte

a
Profilový obrázek

MullingarOffline

 • Praha 7
 • 122

  reputace

 • Profilový obrázek Mullingar

  Mullingar publikoval ve skupině The 7th Continent

  před 2 týdnů ·

  Jak vidíte obtížnost hry? Hra mě fakt dost baví, ale hrál jsem první curse a nedal jsem to ani napotřetí.

  7 komentářů
  • Já hrál tu curse jednou a dostal jsem se asi do poloviny. Jednou budu pokračovat. 🙂 Předpokládám, že zásadní je se poučit z chyb a když člověk padne, tak jet příště efektivněji. Když já tak nerad prohrávám!! 😀

   +1
   • No mě vlastně nevadí prohrávat. Vlastně to mám docela rád, protože mi pak ta hra dává challange a znovuhratelnost. baví mě přicházet na to, jak herní mechanismy líp využít. Tady mě jen trochu vadí, že když to chci zahrát znova abych to dohrál, musím projít už částmi, které dobře znám. I tak mě to ale baví.

    0
  • Jsem na tom stejně. 3 hry a vždy smrt. Většina karet mimo hlavní příběh je strašně zařezávaci. Jdu si jen natrhat bobule ke keři a … vyskočí na vás Godzilla.A v takovém duchu je to skoro vše. To se pak nedá najít žádné vybavení na dokončení hlavní dějové linky.

   +1
   • Je pravda, že hra ti nedá nic zadarmo. Já jsem první kletbu dohrál na potřetí. Hodně mi pomohlo si projít BGG, abych nasál nějaké tipy a triky. Doporučuji, ale bacha na spoilery. Úplně nejzásadnější mi přijde lov a ideálně v kombinaci s ukládáním hry. Hodně lidí doporučuje si hru rozkouskovat do sezení max. 2 hodiny a vždy hru uložit, aby se obnovily karty (typicky právě lovu).

    0
  • Řešil jsem to právě teď taky. Po dvou hrách jsem si říkal „WTF“. Ale ta hra je vlastně o tom procházet, zjistit kde co je a při další hře proběhnout co nepotřebuješ ideální cestou (doporučuju kreslit si mapu :D). Dal jsem to na čtvrtý pokus a to tak tak, chybělo málo. Určitě lov, jídlo je hrozně důležité a trochu toho štěstíčka 🙂

   +1
Získaná reputace 122 / reputace
Návštěvník

Získané odznaky

Skupiny

Pin It on Pinterest