Profilový obrázek

MullingarOffline

0 z 5
0 Ratings
 • Praha 7
 • Profilový obrázek Mullingar

  Mullingar publikoval ve skupině Pax Porfiriana

  před 1 rok, 5 měsíců ·

  Zatím co jsem jediný člen této skupiny, budu si povídat pro sebe. Dnes jsem hrál poprvé tenhle Pax a to sólo. Mám z toho dobrý pocit i když jsem docela lovil pravidla. Jako u Pax Pamir to musí být mnohem lepší zážitek s lidma, ale fakt se u Porfiriany bojím, že na toho moc nikoho neseženu. Podle mě to je pro spoustu lidí v mým okolí, ne moc velkých hráčů, nezkousnutelný. Ale uvidím. Zatím sólo taky dobrý.

  7
  4 komentáře
  • Jeee tak už nejsem jedinej člen.

  • To je obecně problém u Paxovek bych řekl 🙂 Porfiriana mě osobně třeba graficky přímo odpuzuje 🙁 Měl jsem ale Pax Renaissance a byť skvělá hra, tak se na to těžko sháněli lidi, takže jsem ji prodal nakonec.

   • Pravda no. K tomu jak vypadá… Mě to vlastně nevadí. Naopak se mi líbí, že je to na úplnej antitrend a nekopíruje mainstream. Ta grafika je fakt divná a jako by to dělal nějakej mladoch, co si právě pořídil photoshop, ale mám pro to určitou slabost. Taky mě baví že je to takovej Eklund styl. dává tam dobový obrázky a slepuje to do sebe přeplácaně do sebe. Moc informací na jednom místě. Zároveň to má efekt, že to člověka neomrzí, když na tuhle stylistickou hru přistoupí, jako třeba jiná grafika, která je na první dobrou pěkná. Ale chápu, že tě to odpuzuje.

  • Jestli jseš z Prahy, rád si zahraju.

O mně

Skupiny

Logo skupiny Nově oznámené hry
Nově oznámené hry
Veřejná skupina
Logo skupiny Gloomhaven: Lví chřtán
Gloomhaven: Lví chřtán
Veřejná skupina
Logo skupiny Bios: Genesis
Bios: Genesis
Veřejná skupina

Pin It on Pinterest