Profilový obrázek

PierreOffline

 • Libeznice
 • Profilový obrázek Pierre

  Pierre publikoval ve skupině Ztracený ostrov Arnak

  před 2 měsíci, 3 týdnů ·

  Mozna, ze jsem divny, ale i po shlednuti Kubrtova videa se nedokazu prenest pres veci, ktere me prijdou hrube nelogicke a divim se, ze to nikomu neprijde divne.

  10:21 Artefakty nakupuji v tom samem obchode, jako ostatni zbozi a nemusim vytahnout ani paty ze zakladniho tabora – muzu mit workry v zakladni lokaci a mozna, ani to ne. Tematicky si to predstavim jako, ze pomocnika Frantu poslu prohledavat obchod, aby mi prinesl vytouzeny artefakt, ktery presne vim jak vypada a co dela.

  9:23 Dale lokace, kde je nutnost jet autem, se da dostat i letadlem? To same u lodi? A to ma jakou hlubokou myslenku za sebou, jako ze skocim padakem a zpatky to vezmu stopem? Nebo je tam v kazde lokaci vybudovana pristavaci draha pro letadlo?

  8:21 k porazeni tohoto konkretniho strazce musim mit kartu se symbolem letadla a hrot. To jako, ze ten magicky hrot po nem hodim z letadla? A strazce asi pukne smichy, nejak se mi nedostava fantazie.

  8:43 Jini strazci Vam daji symbol letadla. Takze pote, co strazce rozparam na cucky se na jeho mrtvole muzu proletet? Nebo po zabiti prasete dostanu symbol auta – jako ze se na nem muzu projet?

  Mam rad Eura, Agricola, Puerto Rico, Podmořska mesta, Divukraj atd., ale toto prostě nedavám. I kdyz jsou to cesti autori, a ty se snazim maximalne podporovat.

  3 komentáře
  • Hele, takhle bych ti mohl rozcupovat každou hru – ten Divukraj je například velice dobrý příklad. 🙂 Musíš aplikovat trochu nadhledu. Artefakty kupuješ za body průzkumu, takže už něco mít navštíveno předtím musíš. Letadlo je i třeba vrtulník. Nebo můžeš použít zdroj letadlo, abys ho směnil za auto. Prostě reprezentuje ten jeden symbol množinu tvých možností. Hrot je magický, na to nezapomínej a opět – musíš mít možnost na něj zaútočit ze vzduchu. Pod tím symbolem letadla si to musíš domyslet.

   +4
  • Jak Psal @kubrt je to euro, takže skutečnost, že tam je příběh, respektive téma mi přijde spíš plus 🙂 a když si to zahraješ tak ty věci (symboly) u jednotlivých akcí dávají tematicky smysl i vzhledem k obrázku. A k těm strážcům bych ještě doplnil, že i v pravidlech je, že je nezabíjíš, ale získáváš si jejich respekt, například splněním nějakého úkolu nebo je prostě přemůžeš a za to u nich máš tu službu na nich uvedenou, což je taky tematické (pták ti dá letadlo, žába loď apod.). U jednoho ze strážců jsou například peníze, takže ho prostě uplatíš bohatstvím…

   +3
  • Zkus se cpát celý rok mrkví a pak dáme znovu řeč 🙂

   +2
Získaná reputace 1,171 / reputace
Usedlík

Získané odznaky

Přátelé

Profilový obrázek
WigWam
@wigwam

Pin It on Pinterest