Profilový obrázek

Lukáš (Lazy - Cat - BG)Offline

 • Nymburk
 • Profilový obrázek Lukáš (Lazy - Cat - BG)

  Lukáš (Lazy – Cat – BG) publikoval ve skupině The Witcher: Old World

  před 2 týdnů ·

  Tohle bolí 😀 Jsem opravdu na vážkách, jestli do toho jít, nebo ne.
  Opravdu myslíte, že se to u nás bude komplet prodávat za nějakých 9500 – 9800 Kč?
  #TheWitcherOldWorld

  15 komentářů
  • Tak 7+ bych na krámu viděl jako minimum a je otázka kolik SG bude v retail verzi. Když by jsi měl pak někde ještě šmelit ty exkluzivní věci tak se asi na tu částku co zmiňují dostaneš…

   0
  • To je už skoro 6k bez poštovného… pořádná palba 😀 taky zvažuju, zda to vezmu, nebo dropnu celé

   0
  • Česky bude vše (kromě KS exkluzive). Deluxe bedna za 4000 + něco za rozšíření. Takže dalších tak 3 * 1500 a jsi tam.

   0
   • Fakt myslíš, že když to budou pálit po 1500 Kč za rozšíření, že to jen tak prodají? Vždyť v tom Skellige rozšíření skoro nic není.

    Z jiného soudku…. v porovnání s Primal: The Awakening (což není sice IP), tak Gameplay All-in vyšlo na 235€ a troufnu si tvrdit, že toho obsahu je tam o dost víc.

    0
  • Vím, že bylo někde řečeno, že #Blackfire bude brát poměrně dost kusů, zajímalo by mě, jaký podíl základ:rozšíření to bude jestli 1:1 (což snad ne), nebo 2:1 / 3:1 …..
   Opravdu zvažuju, že bych vzal jen Deluxe a zbytek případně dokoupil až pak. Mám pocit, že finančně to výjde dost podobně (či lépe) a navíc bych tím i Balckfire podpořil alespoň trochu.

   0
  • Ta cena je fakt šílená. To jsem doufala, že to bude min. Takhle taky nejdu do všeho a kdyžtak dokoupim rozšíření později. Akorát ty magy asi fakt chci

   +1
  • Aneb jak vytahat z lidí peníze, když ještě ani nehráli hru samotnou, ale už přesně vědí, že potřebují tuny plastu navíc:-) chápu, že fanoušek Zaklínače to osloví, ale fanouška deskových her s největší pravděpodobností vůbec. Jsem zvědavý na ty prodeje mimo KS. Tak nějak si myslím, že Blackfire spláče nad výdělkem.

   0
   • Popravdě, já jdu spíš po tunách znovuhratelnosti. Ta s add-ony silně stoupá. S délkou hry jsem v pohodě. Rád vybalím jednu velkou deskovku na celý večer.
    Mimo KS nebudou prodeje velké, ale neřekl bych, že Blackfire spláče nad výdělkem. Spousta lidí nemá o KS ani páru. A spousta z nich budou fanoušci Witchera.

    0
    • Já jsem hodně kritický směrem ke KS a tu platformu nemám moc rád, i když chápu, že díky ní vznikly herní klenoty, které by asi jinak nevznikly. Ohledně Zaklínače a rozšíření, tak já jsem ten typ, který raději 9 K utratí za více her a má pak více možností volby, ať už se to týká tématu, herních mechanik a nebo i počtu hráčů.

     +2
    • No počítám že BF to nahrne mimo speciálky i do knihkupectví a podobných míst, kde se i přes vysokou cenu na to vrhnou babičky a dědečci milovníků předlohy. Takže těch základních podle mě prodají hodně, Deluxe asi půjdou jen v těch speciálkách…

     0
  • Dlouho jsem nad tim premyslel, nevedel zda toho jit, zaklinac je ma srdcovka, ale nakonec se to vyresilo necekanym zpusobem – posrala se mycka a penize sly na neco, co rodina opravdu potrebuje 🙂

   +2
  • Vůbec si nedovedu představit, kolikrát bych to musel hrát, abych si vnitřně ospravedlnil takovou cenu 🙂 Po záznamech hraní z poslední doby začínám být na vážkách, a ani nevím, jestli budu vůbec brát retail. Čím víc na to koukám, tím víc si říkám, jestli se mi to vlastně vůbec mechanicky líbí, abych to vydržel hrát 3+ hodin a bavil se u toho celou dobu

   +3
Získaná reputace 762 / reputace
Přistěhovalec

Získané odznaky

Přátelé

Profilový obrázek
LucieM
@luciem
Profilový obrázek
Alena
@ladycorten
Profilový obrázek
Akulacz
@akulacz
Profilový obrázek
Luka
@luka77
Profilový obrázek
Kubrt
@kubrt

Skupiny

Pin It on Pinterest