Profilový obrázek

SvobiOffline

 • Nový Jičín
 • Profilový obrázek Svobi

  Svobi publikoval ve skupině Lovecraft – Cthulhu Mythos

  před 6 měsíců, 1 týden ·

  Nejvíce mě baví asi Eldritch, ale s nostalgií vzpomínám na Arkham Horror 2nd edice.. Pamatujete si ji ještě někdo?

  6 komentářů
  • Zrovna se jí doma snažím rozchodit.. 😃 Nedávno jsem ji zakoupil.

   0
  • Jéje. Kolik her jsme s přítelkyní prohráli, to ani nespočítám. Mám doma a nikdy neprodám. Je to sakra srdcovka, včetně Dunwiche a Faraona v češtině. Dnes už nesehnatelné 😉

   +3
   • Mohl bych mít dotaz, nevíš jestli je někde na YT nějakej návod nebo nějaký video z hraní téhle hry..?? Já prostě né a né to rozchodit.. 🙁 jestli se na to dostatečně nesoustředim, nebo nevím… Nebo to prostě jen a jednoduše nějak nechápu.. 😀 Potřebuju mít tu hru v palici, trochu jí zvládat pravidlově, než se s ní vytasím na ženu aby si zahrála se mnou.. 😀 Jinak, podařilo se mi sehnat, celkem i za dobrej peníz to rozšíření, konkrétně Dunwich. Už jen Faraona a mam „komplet“ 😀 jen to rozběhnout..

    0
    • Faraona sehnat bude těžké. Jinak české video pokud vím není.

     0
     • Taky si myslím že neni,no a pokud je tak mě je utajeno.. 😀 😀 Jácsem nnesdoufal ani v tohle jedno rozšíření. A ejhele poštěstilo se. Co obsahuje ten faraon..?

      0
      • Je tam mechanismus muzejní sbírky, kdy ti po mapě cestuje žeton toho muzea a dá se tam dělat nový typ střetnutí, místo klasických karet ulice taháš kartu toho muzea a můžeš tam nalézt artefakt. Jsou tam brutálně silné předměty s egyptskou mytologií, které jsou fakt dobré, ale vždy mají nějakou temnou stránku. Navíc to přidává ještě Heralda Temného Faraona, což je takový jakoby mini-prastarý, který se může pohybovat po mapě a fungovat jako takový pohyblivý boss. Plus pár karet ze všech odvětví, jako ulice, vnější světy, mýty. Klasický dodatečný obsah.

       0
Získaná reputace 128 / reputace
Návštěvník

Získané odznaky

Skupiny

Logo skupiny Root
Root
Veřejná skupina
Logo skupiny Nově oznámené hry
Nově oznámené hry
Veřejná skupina

Pin It on Pinterest