Přidat článek

Deskozóna je otevřena všem, kteří rádi píší. Ať už je to recenze, představení novinky či něco dalšího, co souvisí s deskovkama, na Deskozóně to má své místo.

Za každý publikovaný článek navíc získáš 30 reputace.

 

Jak to funguje?

Piš zajímavá témata

Neomezujeme to, co můžeš napsat, Přesto ale pamatuj, že by to mělo zaujmout další členy Deskozóny.

Co tedy ideálně patří do článků?

  • Delší textové recenze a zhodnocení
  • Tematická představení
  • Delší popisky a představení aktuálních novinek
  • Představení hry, která tě zaujaůla a její popis (třeba nové kampaně na Kickstarteru?)
  • Další zajímavé texty

Vše ostatní můžeš dát do klasických příspěvků ve skupinách či na zdi 🙂

Co jsou kategorie a štítky? A jak přidám nové?

Kategorie slouží ke třídění článků. Vyber tedy zda se jedná o Článek, Recenzi, Video, či něco jiného. Zároveň vyber všechny hry, kterých se tvůj článek týká.

Štítky  jsou mnohem podrobnější. Můžeš do nich dát třeba všechny vydavatele, kterých se článek týká, nebo kteří vydali hry, které zmiňuješ. Přidat můžeš i témata (třeba fantasy, sci-fi) či něco dalšího, co tě napadně.

Přidt nové kategorie ani štítky bohužel nemůžeš.  Pokud ti ale nějaká chybí a myslíš, že bychom to tu měli mít, napiš Kubrtovi nebo Kroelovi a podíváme se na to.

Čeho se vyvarovat?

Není toho mnoho, přesto tu ale budeme mít pár zákazů.

Nekopírujte obsah odjinud.  Nejedná-li se o citaci v rámci článku, nekopíruj odnikud fotografie ani text, není-li tvůj.

Nepoužívej cizí fotky.  Fakt ne. Maximálně propagační fotografie jednotlivých vydavatelů, ktří je k těmto účelům uvolnili. Ale lepší bude, když pořídíš své fotky.

Nekopíruj články, ani své.  Pokud bys rád u nás publikoval článek, který jsi vydal jinde, prosíme, nedělej to. Kromě toho, že bychom zde rádi unikátní obsah, Google hodně penalizuje duplicity. No a protože by obsah byl na Deskozóně jako druhý v pořadí, mohlo by nám to zbytečně ublížit. Pokud tak chceš publikovat svůj článek odjinud, vlož na něj odkaz klasicky do skupiny či příspěvku. Nebo starý článek stáhni a překopíruj jej k nám. Neměl by ale na internetu existovat na dvou místech zároveň.

Co dodržovat?

V rámci článku můžeš svobodně vyjádřit svůj názor. Nemusíš se také bát odkázat na jakékoliv jiné stránky (leda by tento web porušoval zákony či dobré mravy, pak bychom takový odkaz odstranili) či videa, která tě zaujala.

Prosíme ale dodržovat nějakou tu stylistiku, gramatiku a slušné vychování – nenapadej ostatní hráče, ani nikoho dalšího. Stejně tak jsou zakázané vulgarismy a publikování jakéhokoliv mládeži nepřístupnéhop obsahu. Vždyť jsme web pro všechny 🙂

Editor článku

Po odeslání příspěvku je zkontrolujeme a zařadíme k vydání. Pokud by byly nějaké nejasnosti či nutné úpravy, ozveme se ti.

Děkujeme, že u nás vydáváš! 🙂

Pin It on Pinterest