Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti neskonale vděční a získáš speciální odznak.

Vítej na Deskozóně, poutníče...

... vydej se s námi na dalekou cestu světem deskovek a vyhraj skvělou hru Tainted Grail!

Deskozóna oficiálně otevírá své brány a vítá všechny, které zajímají deskovky a baví je o nich diskutovat, malovat je a samozřejmě – hrát.

No a k oslavě otevření chceme odměnit všechny, kteří s námi již testují a i nováčky, kteří se k nám přidají. Díky štědrosti vydavatelství Albi totiž může jeden z vás vyhrát zbrusu novou krabici hry Tainted Grail.

Deskozóna? Co to je, prosím pěkně?

Zóna je místo pro všechny, kteří mají rádi deskovky. Můžete diskutovat, hledat parťáky na hraní či řešit problémy s hrami.

A co musím udělat, když chci Tainted Grail?

Stačí pokračovat ve čtení stránky a vše ti vysvětlíme! Šanci má opravdu každý – nováček, i ostřílený návštěvník Zóny.

Jak soutěžit?

1. Registruj se na Deskozóně

Registrační formulář najdeš zde. Pokud již jsi členem, máš hotovo!

2. Měj celkem alespoň 130 reputace

Co je reputace se ptáš? To je náš systém odměn, které získáváš za aktivitu na síti. Reputaci tak získáš za registraci, přihlášení, ale i změnu profilové fotky či diskutování. Pokud jsi již členem a máš 130 reputace a více, nemusíš nic navíc dělat!

3. Navštiv Deskozónu alespoň 3 dny

Po dobu trvání soutěže navštiv Deskozónu alespoň 1x ve 3 různých dnech. Neboj, máš dostatek času – soutěž trvá od 1. 9. do 24. 9.

Jakmile splníš všechny 3 podmínky, automaticky získáš odznak  Poutník Divnotou , který tě zařazuje do slosování.

Tak na co čekáš?

FAQ

Jak dlouho soutěž trvá?

Soutěž trvá od 1. 9. 2020 do 24. 9. 2020 včetně.

Vyhlášení proběhne 30. 9. na stránce Deskozóna a na webu Kubrt vs deskovky (www.kubrtvsdeskovky.cz).

Jak a kdy se vybere vítěz?

Vyhlášení proběhne 30. 9. na stránce Deskozóna a na webu Kubrt vs deskovky (www.kubrtvsdeskovky.cz).

Výherce se vylosuje z těch registrovaných uživatelů, kteří získají odznak Poutník divnotou. Kroky k získání jsoun zároveň soutěžní podmínky vypsané na této stránce a stránce odznaku.

Jak se do soutěže zapojím?

Pro zapojení se do soutěže je nutné se registrovat na webu Deskozóna, umístěného na adrese www.deskozona.cz. Zároveň musí splnit soutěžní podmínky, které jsou vypsané na této adrese. Lze je najít, včetně označení již splněných, také na stránce konkrétního odznaku. Ten je nutný získat pro účast ve slosování v soutěži.

Kdo se může zúčastnit?

Zúčastnit se může kdokoliv, kdo se registruje na webu Deskozóna, umístěného na adrese www.deskozona.cz. Zároveň musí splnit soutěžní podmínky, které jsou vypsané na této adrese. Lze je najít, včetně označení již splněných, také na stránce konkrétního odznaku. Ten je nutný získat pro účast ve slosování v soutěži.

Každý se přitom může zúčastnit pouze 1x, je zakázáno yvtvářet duplicitní profily. V případě podezření mohou být takovéto profily smazány a vyloučeny ze soutěže.

Co mohu získat?

Výhrou v soutěži je desková hra v češtině Tainted Grail: Pád Avalonu. Cenu do soutěže věnovalo vydavatelství Albi, kterému tímto děkujeme.

Výhra není vymahatelná a pořadatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv v průběhu ukončit či změnit.

Proč zrovna Tainted Grail?

Stejně jako je pobyt v Deskozóně jedno velkém dobrodružství, tak i hra Tainted Grail vypráví příběh, který se vymyká všemu ostatnímu. Ostatně – pro Kubrta se jedná o TOP hru letoška a tak byla volba na cenu do soutěže jasná 🙂

New Report

Close