Vítej na Deskozóně!

NEZAPOMEŇ SI POTVRDIT E-MAILOVOU ADRESU! Aktivační odkaz by ti měl dojít do schránky. Bez toho tvůj profil nebude aktivní.

Ale teď už k věci. Jak Deskozóna funguje? Je prostě jako klasická sociální síť, kde můžeš sdílet své zážitky z hraní s ostatními hráči. Jak je už vidno z těchto textů – v rámci komunity si všichni tykáme a udržujeme přátelskou atmosféru, tak snad ti to nevadí. V tomto tutorialu ti ukážeme, s čím vším se u nás setkáš a jak co funguje. Pokud jej úspěšně proklikáš až na konec, získáš odměnu! A neboj, nebude toho moc. Tak hurá do toho 🙂

Základem je tvůj profil a zeď

Stejně, jako všude jinde, máš na Deskozóně svůj profil. Ten je prozatím prázdný. Můžeš si jej ale vylepšit přidáním profilové fotografie a úvodní fotografie stejně, jako na Facebooku. Odkaz najdeš nahoře v menu. Přidat si můžeš i informace o tom, jaké hry tě baví a co tě zajímá. Tak můžeš snadněji najít třeba spoluhráče na deskovky!

Na hlavní zdi pak najdeš vše, co se děje v Deskozóně. Tedy příspěvky všech uživatelů, informace o tom, co je nového a spoustu dalšího.

Zároveň můžeš sám přidat příspěvek – a je to jednoduché! Stačí napsat cokoliv do velkého pole nahoře, stejně jako na Facebooku.

Chceš připojit odkaz? Žádný problém, máme na to tlačítko. Do něj vlož URL stránky a hotovo!

Nahrát obrázek? Žádný problém, i na to máme tlačítko 🙂 Tak se neboj a přidávej, co se ti zrovna honí hlavou. Třeba co hraješ či pokud máš problém se hrou, či když se třeba jen chceš pochlubit s tím, co zrovna maluješ.

Rovnou také můžeš zvolit, do jaké skupiny příspěvek dáš… ale to předbíháme. O skupinách si řekneme v další kapitole.

Fuhůůůů… Je toho na tebe na úvodní stránce moc? Neboj, máme tu možnost filtrování příspěvků.

Občas totiž člověk chce vidět jen příspěvky, odbčas i další aktualizace. A tak nezapomeň, že za pomoci tlačítka nad streamem aktualit si můžeš zvolit, co chceš zrovna vidět.

Co je nejdůležitější? Toto nastavení se uchová napříč celým webem, včetně skupin. To aby ses nelekl, jakto, že nevidíš vše. Stačí si to přepnout zpátky 🙂

Jednoduché, že? Teď si řekneme, jak najít kamarády na hraní a třeba pomoc s nějakou hrou

Pin It on Pinterest