Prodat hru

(musíš být registrovaným prodejcem)

Podpoř nás!

Přispěj na provoz Deskozóny i ty! Budeme ti vděční a získáš speciální odznak.

Přátelé a reputace jsou vše

Tohle znáš z Facebooku i všude jinde – i na Deskozóně si můžeš  přidávat přátele . A k čemu je to dobré? budeš je mít vždy po ruce a budeš si moci snadno vyfiltrovat příspěvky jen od nich.

To je super, ne? Samozřejmě si mezi sebou můžete psát zprávy apod.

Reputace je základem statutů

Na Deskozóně tě, oproti jiným, odměníme za tvé snažení. Za aktivitu na webu budeš postupně získávat reputaci, která slouží k určení tvého statutu na webu. Zní to složitě? Neboj, je to velmi snadné.

Například už za registraci na webu máš 50 reputace. Za dnešní návštěvu další 1 a pokud si změníš profilovou a titulní fotografii, můžeš dohromady získat až dalších 40. Super, ne?

Reputaci také získáš přidáváním se do skupin, publikováním příspěvků a diskutováním. Chceme tak odměnit všechny, kteří jsou aktivní.

  Přesný přehled toho, za co získáš a kolik reputace, jsme si připravili zde.

 

Jakmile dosáhneš určité úrovně reputace, získáš i patřičný statut . Ten určuje, jak moc jsi známý (a aktivní) v rámci Zóny.

Teď tak jsi Cizinec a nikdo tě moc nezná. Stačí si ale vyplnit profil, dokončit tento tutorial a už je z tebe Návštěvník.

A když budeš takto pokračovat dále, dotáhneš to třeba až na Vůdce!

A to je vše?

To rozhodně není 🙂 Na Deskozóně máme takén tajný systém gild, kde ti nejvyšší sdružují aktivní členy.

Reputace i statut navíc bude důležitý v budoucnu – do Deskozóny se totiž chystají příběhové sezóny a určitě se máte na co těšit. Tak přejeme pěkné objevování!

P.S.: Jak jsme slíbili, zde je malé poděkování – jakmile kliknete na tlačítko níže, získáte 40 reputace za dokončení tutorialu  🙂 Ale jen jednou, žádné podvádění!

Nezapomeň – pro připsání bodů musíš být přihlášený.

Pin It on Pinterest