Co jsou a jak fungují skupiny?

Skupiny jsou středobodem dění na Deskozóně. Dělíme je přitom na čtyři základní typy:

  • Obecné diskuse o deskovkách
  • Neherní témata
  • Jednotlivé deskové hry
  • Kde se hraje – najdi spoluhráče

A už z toho popisku asi tušíš, o co v nich půjde 🙂

Obecné skupiny a témata

Na Deskozóně si můžeš povídat o čemkoliv. Ať už se to týká deskovek, či nikoliv. Pro vše tu máme skupinu. A pokud ne, můžeš ji snadno vytvořit

Pokud najdeš skupinu, co tě zajímá, můžeš se k ní přidat a tím se to odemkne možnost psát příspěvek či reagovat na dotazy jiných hráčů. Super, ne?

Navíc má většina skupin diskusní fórum. To, je oproti klasické zdi, určené pro pokročilejší dotazy a rady. Třeba ve skupině o prototypování naši skvělí uživatelé sdílí poznámky z vývoje vlastních deskovek. To je cool, ne? Tak se připoj a poděl se o svůj názor.

Deskové hry a spoluhráči

To, co tu ale všichni hledáme, jsou informace o deskových hrách a spoluhráči, to je jasné. 

Ke každé deskovce tu máme vlastní skupinu. Tu najdeš snadno v záložce deskové hry. Na začátku skupiny hned najdeš popis, na zdi se můžeš ptát, či případně pochlubit vlastním kouskem a ve fóru zeptat na otázku, co tě trápí třeba okolo pravidel.

Není hra ještě na Deskozóně? No tak ji klidně přidej, je to snadné! Stačí využít tlačítko Vytvořit skupinu. Nezapomeň pak doplnit nějaké podrobnější informace a je to 🙂

Hledáš spoluhráče? Máme tu skupiny roztříděné podle měst – tedy třeba skupinu Brno – hraní her. Zároveň mají vlastní skupiny i přímo nejrůznější kluby. Tak si najdi své město a najdi i nové spoluhráče na deskovky!

 

Nezapomeň ale na jednu věc – vždy, když založíš skupinu, stáváš se jejím správcem a tak za ni zodpovídáš. Další správce následně můžeš přidat i ty, ale dávej si pozor, komu tuto pravomoc svěřuješ. Případně napiš Kubrtovi nebo Uně a oni patronát nad skupinou převezmou.

Skupiny, zeď… to je pěkné, co ale mí kamarádi?

Pin It on Pinterest