Kubrtovo hraní 01/2022 – únor

Datum konání

15/02/2022    
16:30 - 23:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Chléb a hry
Štefánikova 339, Praha, Česká republika, 150 00

Event Type

mapa není k dispozici

Další Kubrtovo hraní proběhne nově v klubu Chléb a hry na Arbesově náměstí v úterý 15. února od 16:30 .

Celý klub bude pro nás a pro tuto událost jsme zvolili i kvůli stavu pandemie limit na 20 hráčů.

Podmínky na hraní velkých her tam jsou lepší (světlo, stoly apod.). Občerstvení bude k dispozici díky Antonínovu pekařství, které je součástí klubu, případně se dá donést cokoli vlastního.

Klub a herna jsou relativně nové, pokud se hraní uchytí a vyjdou plány, které mám od Albi nastíněné, tak to bude pro naši pravidelnou akci super. 🙂 A ještě jeden detail. Pivo půjde na účet podniku. 🙂

Na programu bude hra Cthulhu: I smrt může zemřít (donese a vysvětlí Kubrt), Ankh (donese Kubrt, vysvětlí Lebdy či jiný dobrodinec),  Nemesis: Lockdown (anglickou verzi donese a vysvětlí Kroelh) a hra Ark Nova (anglickou verzi donese a vysvětlí Maxell).

Další hry, které donesete a budete chtít zahrát pište do komentářů k události.

Registrace jsou na první partie, které začínají v těch 16:30 – 17:00, poté je program volný a záleží na domluvě na místě.

Můžete se přihlásit ke konkrétní hře (budeme s vámi ale 100% počítat), nebo prostě jen přihlásit s tím, že dorazíte a na místě se k něčemu přidáte. Vždy si registrujte svou prioritu (zapisujte se jen k jedné hře). Další zájem o hry pište do poznámky, nebo do komentářů k události.

Každý můžete zaregistrovat 2 místa (sebe + doprovod). Kdybyste chtěli vzít více lidí, kteří nemají možnost se sami zaregistrovat, dejte vědět. Ale nejlepší je všechny přesvědčit, aby se sami zaregistrovali na Deskozóně. 🙂

Pokud chcete registrovanou hru změnit, smažte registraci a vytvořte novou. Mohu operativně zařadit i registrace k dalším hrám.

Zatím registrovaní (doplňuji ručně se zpožděním):

Cthulhu: I smrt může zemřít (max 5): Kubrt, Alena, Habrick, Luka, Ludak

Ankh (max 5): Smaug, Albion, gurma, Lebdy, Míša

Nemesis Lockdown (max 5): Kroelh, Paulliee, HonzaV, egonpys

Ark Nova (max 4; začátek 17:00): Maxell, Jindros, Lea, Houp

Bez registrace ke hře: Trancer

Pokud dorazíte později, nevadí, dejte si bez registrace ke hře a napište do komentářů, co byste si chtěli zahrát. Pokud se stihne druhé kolo, bude šance. Nebo zbytek rozhodne, že počká. 😉

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Pin It on Pinterest