Kubrtovo hraní 02/2022 - březen

Datum konání

22/03/2022    
16:30 - 22:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Geekárna
Starokošířská 259/9, Praha, 15500

Event Type

mapa není k dispozici

Další Kubrtovo hraní proběhne kvůli problémům s rezervací v Chléb a hry opět v Geekárně v úterý 22. března od 16:30 . 🙂

Máme vyblokovány 4 stoly a celková kapacita je tedy cca 20 hráčů.

Na programu bude testování anglického prototypu hry  The Witcher: Old World. Kromě toho donesu hru Duchové ostrova od REXher a Fox in the Box a budu rád pokud se někdo chopí pravidel a vysvětlování.  Albion donese a ukáže chystanou hru Libertalia od Albi  a Maxell přijede se hrou Maglev Metro.

Registrace jsou na první partie, které začínají v těch 16:30 – 17:00, poté je program volný a záleží na domluvě na místě.

Můžete se přihlásit ke konkrétní hře (budeme s vámi ale 100% počítat), nebo prostě jen přihlásit s tím, že dorazíte a na místě se k něčemu přidáte. Vždy si registrujte svou prioritu (zapisujte se jen k jedné hře). Další zájem o hry pište do poznámky, nebo do komentářů k události.

Každý můžete zaregistrovat 2 místa (sebe + doprovod). Kdybyste chtěli vzít více lidí, kteří nemají možnost se sami zaregistrovat, dejte vědět. Ale nejlepší je všechny přesvědčit, aby se sami zaregistrovali na Deskozóně. 🙂

Pokud chcete registrovanou hru změnit, smažte registraci a vytvořte novou. Mohu operativně zařadit i registrace k dalším hrám.

Zatím registrovaní (doplňuji ručně se zpožděním):

The Witcher: Old World (max 5): Kubrt, Egonpys, Ludak, Trancer, Levica

Duchové ostrova (max 4): Houp, Jakub, Jakub+1

Libertalia (max 6): Alena, Ereboro, Luka, Albion

Maglev Metro (max 4): Maxell, Kroelh

Bez registrace ke hře: Hanč

Pokud dorazte později, nevadí, dejte si bez registrace ke hře a napište do komentářů, co byste si chtěli zahrát. Pokud se stihne druhé kolo, bude šance. Nebo zbytek rozhodne, že počká. 😉

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Pin It on Pinterest