Kubrtovo hraní 03/2021 - říjen

Datum konání

12/10/2021    
16:30 - 23:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

Geekárna
Starokošířská 259/9, Praha, 15500

Event Type

mapa není k dispozici

Další Kubrtovo hraní proběhne v Geekárně v úterý 12. října od 16:30 . 🙂

Opět máme zabrány tři stoly a celková kapacita je tedy cca 15 hráčů.

Hraní Nevyzpytatelných bylo zrušeno, hra nestihne dorazit. Kroehl přinese Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice,  Egonpys pak přislíbil donést hru Lords of Hellas.

Na třetím stole rozjede Lebdy Great Wall. 🙂

Kromě toho mohu donést prototypy her King Hill a Arcadia Tenebra. Počítám i s hrou Světlonoš. Dejte vědět. Kdyby mohl donést ještě někdo jednu hru na třetí stůl, dejte vědět, také ji mohu zařadit do rezervací… 🙂 Jinak registrace jsou na první partie, které začínají v těch 16:30 – 17:00, poté je program volný a záleží na domluvě na místě.

Můžete se přihlásit ke konkrétní hře (budeme s vámi ale 100% počítat), nebo prostě jen přihlásit s tím, že dorazíte a na místě se k něčemu přidáte. Vždy si registrujte svou prioritu (zapisujte se jen k jedné hře). Další zájem o hry pište do poznámky, nebo do komentářů k události.

Každý můžete zaregistrovat 2 místa (sebe + doprovod). Kdybyste chtěli vzít více lidí, kteří nemají možnost se sami zaregistrovat, dejte vědět. Ale nejlepší je všechny přesvědčit, aby se sami zaregistrovali na Deskozóně. 🙂

Pokud chcete registrovanou hru změnit, smažte registraci a vytvořte novou. Mohu operativně zařadit i registrace k dalším hrám.

Zatím registrovaní:

Assassin’s Creed: Brotherhood of Venice: Kroelh, Kubrt, Gurma

Lords of Hellas: Egonpys, Míša, Ludak

Great Wall: Lebdy, Jindros, Oskar, Levica

Bez registrace ke hře:

Nevyzpytatelní (zrušeno)

Pokud dorazte později, nevadí, dejte si bez registrace ke hře a napište do komentářů, co byste si chtěli zahrát. Pokud se stihne druhé kolo, bude šance. Nebo zbytek rozhodne, že počká. 😉

 

 

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Pin It on Pinterest