mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 21/06/2022
16:30 - 22:00

Místo konání
Chléb a hry

Kategorie


Další Kubrtovo hraní proběhne opět v klubu Chléb a hry na Arbesově náměstí v úterý 21. června od 16:30 .

Vstupné

Vzhledem k podmínkám provozovatele klubu bude na hraní vstupné 100 Kč . V ceně vstupného je základní občerstvení a sleva 20 % do pekárny v přízemí Antonínovo pekařství a do sousedící prodejny Albi.

Vstupné se platí na prodejně – v hotovosti nebo kartou. Výměnou dostanete placku na zmíněné slevy.

Soutěž

Všichni hráči se na místě budou moci zúčastnit malé soutěže o deskovku od Albi! 🙂

Program

Na programu bude hra Eldritch Horror (donese a vysvětlí Kubrt ), chystaná novinka od MINDOK Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť (donese a vysvětlí Kroelh ), chystaná novinka od Albi Noc upírů (donese a vysvětlí Albion ) a hra Wonderland’s War (anglickou verzi donese a vysvětlí Lebdy ).

Další hry, které donesete a budete chtít zahrát, pište do komentářů k události, rádi pro ně vyhradíme stůl. 🙂

Registrace

Registrace jsou na první partie, které začínají v těch 16:30 – 17:00 (Wonderland’s War začíná mezi 17:00 – 17:30), poté je program volný a záleží na domluvě na místě.

Můžete se přihlásit ke konkrétní hře (budeme s vámi ale 100% počítat), nebo prostě jen přihlásit s tím, že dorazíte a na místě se k něčemu přidáte. Vždy si registrujte svou prioritu ( zapisujte se jen k jedné hře ). Další zájem o hry pište do poznámky, nebo do komentářů k události.

Každý můžete zaregistrovat 2 místa (sebe + doprovod). Kdybyste chtěli vzít více lidí, kteří nemají možnost se sami zaregistrovat, dejte vědět. Ale nejlepší je všechny přesvědčit, aby se sami zaregistrovali na Deskozóně. 🙂

Pokud chcete registrovanou hru změnit, smažte registraci a vytvořte novou. Mohu operativně zařadit i registrace k dalším hrám.

 

Zatím registrovaní (doplňuji ručně se zpožděním):

  • Eldritch Horror (max 4): Luka, Lmodian, Ereboro – (vysvětlí Kubrt)
  • Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť (max 4): Kroelh, Gurma, Jakub Hrášek
  • Noc upírů (max 6): Albion, Trancer, Kely, Pete
  • Wonderland’s War (max 5): Lebdy, Viktor, lukykral
  • Bez registrace ke hře:

Pokud dorazíte později, nevadí, dejte si bez registrace ke hře a napište do komentářů, co byste si chtěli zahrát. Pokud se stihne druhé kolo, bude šance. Nebo zbytek rozhodne, že počká. 😉

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Pin It on Pinterest